Ślub Marty i Michała

Co to był za ślub!

Było mi bardzo miło spędzić ten, praktycznie cały dzień z Martą i Michałem, bo to świetna para! Miałam okazję poznać ich już wcześniej, jednak zbliżający się ślub sprawił, że w końcu poznaliśmy się osobiście.

Można otwarcie powiedzieć, że połączył ich świat gier komputerowych, więc postanowili wykorzystać ten fakt, i wokół niego zorganizować TEN dzień. W związku z tym motywy z gier komputerowych pojawiały się w najróżniejszych miejscach, poczynając od ślubnych zaproszeń, przez tort weselny, na sesji plenerowej kończąc. Bardzo lubię takie wspólne motywy – można dzięki nim wykreować naprawdę super zdjęcia.

Apropos zdjęć, po prostu zobaczcie sami 🙂

Z Martą spotkałyśmy się z samego rana, w domu Panny Młodej niedaleko Sochaczewa. Tradycyjnie rozpoczęłyśmy od kubka kawy ;-), a później kosmetyczka….. i tak dalej. Ceremonia zaślubin odbyła się w Parafii Ewangelicko-Augsburskiej Świętej Trójcy w Warszawie, a wesele w Sali weselnej w Borzęcinie.

Sesję plenerową zrealizowaliśmy w przepięknym Płocku, wykorzystując urzekające widoki miasta, katedry Płockiej, czy widok na Wisłę spacerując po płockim molo.

0 Comments