Ślub Kasi i Szymona

Już na początku Nowego Roku, bo 9 stycznia, miałam okazję fotografować ślub Kasi i Szymona w przepięknych zimowych okolicznościach…

Przyznam szczerze, że z początku byłam pełna obaw. Obudziłam się rano, i wyjrzałam przez okno, a tam…. przez noc zdążyło napadać sporo śniegu, i wyglądało na to, że jeszcze długo popada. Obawiałam się, że może to przysporzyć pewnych problemów, szczególnie z dojazdem. Na szczęście moje obawy okazały się zupełnie nieuzasadnione, wszystko przebiegło zgodnie z planem, a zimowa aura w niczym nie przeszkodziła.

Z samego rana spotkałam się z Kasią podczas wizyty u fryzjerki. Potem towarzyszyłam Młodej Parze już przez cały dzień. Z tej okazji mam dla Was całkiem sporą fotorelację!

Ceremonia zaślubin odbyła się w Kościele pw. Św. Jana z Dukli w Śremie, natomiast wesele w Restauracji Sarenka w Chrząstowie.

To był przepiękny dzień pełen wrażeń, a Kasia i Szymon to przemiła para. A gdy pokazały się pierwsze oznaki wiosny ruszyliśmy na sesję zdjęciową do Arboteum Kórnickiego.

Poniżej fotorelacja, zapraszam do oglądania 🙂

0 Comments